Sale Chain شبکه فروش خودتان را بسازید

Sale-Chain

Sale Chain یک زنجیره از فروشندگان بین المللی بر پایه شبکه بلاکچین ترون، به منظور فروش محصولات بلاکچینی است. افراد با تشکیل شبکه فروش خود در این اپلیکیشن غیرمتمرکز، بدون مشارکت هیچ سوم شخصی در فروش تمام محصولات سهیم هستند. شما فقط با خرید حداقل 50 توکن SCH) Sale Chain) در زنجیره فروش این پروژه وارد می شوید و برای همیشه در سود فروش هر نوع محصول در این پروژه سهیم خواهید شد. پروژه Sale Chain در دو فاز مقدماتی و اصلی انجام میگردد که به شرح آن می پردازیم.

لینک عضویت

فاز مقدماتی Sale Chain

در اولین فاز از پروژه ی Sale Chain، تیم توسعه دهنده ی آن یک پلتفرم مناسب و غیرمتمرکز جهت ایجاد یک شبکه ی فروش، روی بلاکچین ترون آماده کرده اند که در حال حاضر روی آدرس زیر قابل دسترسی میباشد:
SaleChain.io

پروژه Sale Chain در فاز مقدماتی 950 میلیون توکن SCH برای عرضه بین خریداران و متقاضیان ورود به این شبکه ی فروش در نظر گرفته است.

شبکه فروش خود را بسازید

برای ورود به این پروژه کافیست حداقل 50 توکن SCH به ارزش TRX500 معادل 7 دلاررا خریداری نمایید و پس از آن با دریافت کد دعوت خود، ساخت شبکه فروش خودتان را شروع کنید. در این پروژه 22% از سود حاصل از خرید توکن توسط دوستانی که مستقیما دعوت نموده اید را دریافت می نمایید و به طور کلی، افراد مشارکت کننده در آن، طبق جدول زیر تا 10 لول کمیسیون دریافت خواهند کرد:

لولکمیسیون
لول 122%
لول 215%
لول 310%
لول 47%
لول 55%
لول 64%
لول 73%
لول 82%
لول 91%
لول 101%

طبق این جدول، 70% از سود حاصل از فروش توکن توسط شبکه فروش شما، به خودتان تعلق میگیرد و به طور کلی سود حاصل از فروش توکن ها طبق شکل زیر تقسیم میگردد:

SaleChain
Sale Chain

توکن های خود را فریز کنید و از فروش روزانه ی توکن ها سود کنید

در Sale Chain، 20% از فروش توکن ها در یک صندوق به اسم صندوق Staking نگهداری می شود و در انتهای روز، بین تمام کسانی که توکن SCH خود را در بخش فریز پروژه، فریز کرده اند به صورت کاملا غیر متمرکز و طبق یک قرارداد هوشمند تقسیم می گردد.
میزان بهره مندی از این صندوق به نسبت تعداد توکن های فریز شده ی شما به کل توکن های فریز شده در آن روز بستگی دارد.
فرض کنید در صندوق Staking، 1 میلیون TRX وجود دارد و شما 1000 توکن SCH را فریز نموده اید و تعداد کل توکن های فریز شده در آن روز نیز 100 هزار می باشد. این بدان معنی است که شما 1 درصد از 1 میلیون TRX موجود در صندوق را در آخر روز در ولت خود دریافت خواهید نمود.
به طور کلی، هر شخص برای ورود به پروژه و دریافت کد دعوت نیاز به خرید حداقل 50 توکن SCH داشته ولی هیچ محدودیتی برای خرید بیشتر و فریز کردن آن به منظور افزایش میزان سود حاصل از صندوق Staking وجود ندارد.

فاز اصلی Sale Chain

فاز اصلی پروژه ی Sale Chain به محض فروش تمام توکن ها، لانچ شده و توکن های SCH نیز در اکسچنج به منظور خرید و فروش اضافه می شوند. زنجیره فروش تشکیل شده در فاز مقدماتی با تمام جزئیات به دپ اصلی منتقل می شود. در نتیجه افرادی که در زنجیره فروش شما قرار دارند، در دپ اصلی نیز در زنجیره فروش شما قرار خواهند گرفت و شما به صورت مادام العمر از سود فروش افراد در شبکه خود بهره مند خواهید شد.

عرضه کنندگان و متقاضیان توکن های SCH چه کسانی هستند؟

یکی از مهمترین نکات هر پروژه ی بلاکچینی، کاربرد توکن های آن پروژه است. یکی از بزرگترین کاربردهای توکن SCH به منظور اپلای فروش محصولات بلاکچینی در شبکه فروش آن است. این بدان معنی است که پروژه هایی که قصد فروش محصولات خود را در این شبکه دارند، هزینه ی اپلای آن را با توکن های SCH خواهند پرداخت. در نتیجه یکی از متقاضیان توکن های شما، پروژه هایی هستند که قصد فروش محصولات بلاکچینی خود در شبکه Sale Chain دارند.
از جمله دیگر متقاضیان این توکن ها، افرادی هستند که موفق به ورود به این زنجیره ی فروش در فاز مقدماتی نشده اند و در فاز اصلی قصد ورود دارند. با توجه به اتمام فاز مقدماتی و تشکیل شبکه ی فروش، در فاز اصلی پروژه نیز افراد جدید با شرایط متفاوتی می توانند وارد شبکه فروش گردند. در فاز اصلی حداقل هزینه ی ورود به آن 500 توکن SCH بوده که این توکن ها نیز طبق جدول شماره 1 بین لول های بالاتر تقسیم می شوند.
از جمله بزرگترین عرضه کنندگان این توکن ها نیز شما هستید!!! شما با خرید این توکن ها با قیمتی بسیار کمتر از زمان عرضه در اکسچنج ها در لیست دارندگان این توکن ها قرار خواهید گرفت و در زمان عرضه در اکسچنج ها میتوانید این توکن ها را با قیمتی به مراتب بیشتر عرضه کنید.

برای ثبت نام روی بنر کلیک کنید

1. شما به کیف پول TronLink احتیاج دارید

به وب سایت TronLink ، tronlink.org بروید و بر روی دکمه Chrom Extension کلیک کنید.

تصویر

روی دکمه add to chrome کلیک کنید.

تصویر

روی دکمه افزودن افزودنی کلیک کنید. سپس TronLink با موفقیت اضافه می شود.

تصویر

پسوردی را که می توانید به خاطر بسپارید وارد کنید و در قسمت بعدی آن را تکرار کنید.

تصویر

برای ایجاد یک کیف پول جدید Tronlink روی دکمه ایجاد کلیک کنید.

تصویر

نام حساب را تنظیم کنید.

تصویر

در صفحه بعد به mnemonics خود دسترسی خواهید داشت. لطفاً آنها را با دقت بنویسید و آن را ایمن نگه دارید.

تصویر

مرحله بعدی ، لطفا عبارات را با ترتیب صحیح وارد کنید.

تصویر

بعد از این قادر به استفاده از TronLink Chrome خواهید بود.

2. نشانه های SCH را خریداری کنید و لینک ارجاع خود را دریافت کنید

به صفحه اصلی ، صفحه اصلی بروید و بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

تصویر

در مرحله بعدی ، لطفاً مقدار توکن هایی را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید.

تصویر

سپس قبول کنید که نمادها را در کیف پول TronLink خود خریداری کنید.

تصویر

تبریک می گویم ، خرید شما موفقیت آمیز بود.

تصویر

اکنون می توانید لینک ارجاع خود را مشاهده کرده و شروع به ساخت شبکه فروش خود کنید. کمیسیون ارجاع طبق جدول است.

تصویر

3. نحوه یخ زدن نشانه های SCH و شرکت در برنامه Staking

3.1 معرفی بخش انجماد:

1. موجودی صندوق Staking (20٪ از کل فروش روزانه نشانه ها) که هر روز بین کاربرانی که نشانه های SCH خود را یخ می زنند توزیع می شود.
2. میزان سود شما از این صندوق بستگی به تعداد کل نمادهای منجمد شما در آن روز دارد.
3. زمان باقی مانده تا توزیع مانده توازن.
4- توکن های توازن شما می توانند یخ بزنند.

تصویر

3.2 چگونه نشانه های SCH را یخ بزنیم

مطابق تصویر زیر مقدار نشانه های SCH را که می خواهید منجمد کنید ، وارد کنید و سپس بر روی دکمه یخبندان یخ بزنید.

تصویر

فرایند انجماد را تأیید کنید.

تصویر

اکنون TronLink را بپذیرید و اجازه دهید نشانه ها را یخ بزنید.

تصویر

تبریک می گویم ، نشانه های SCH شما با موفقیت منجمد شده اند.

تصویر