Eco Smart اکو اسمارت

اکو اسمارت Eco Smart
وضعیت: در حال پرداختسرمایه ی فعال ما: 100,000 ترون
واریز سود: آنیمجموع برداشت ما: 293,000 ترون
حداقل سرمایه گذاری: 5.000 ترونمجموع سود ما:293,000 ترون
پاداش معرفی %9 %8 %7 %6و… MLM
ارزهای مورد قبول : ترون
پلنها : قرارداد هوشمند ، سهامداری در پروژه 
رده بندی ادمین: 10 از 10

برای ثبت نام کلیک کنید

 یک پروژه ی بی نظیر بر بستر بلاکچین ارز ترون (TRON) لانچ شد ، که بدون نیاز و بدون اجبار به زیرمجموعه گیری میتوان در این پروژه سهیم شد

و با سرمایه گذاری به کسب درآمد بدون ریسک در بازار ارزهای دیجیتال و شبکه ی بلاکچین پرداخت .

درباره پروژه :

پروژه ی اکو اسمارت یکی از بهترین پلتفرم هایی ست که بصورت یکاسمارت کانترکت (Smart contract) یا قرارداد هوشمند بر بستر بلاک چین ترون لانچ شده است .

ویژگی های اکو اسمارت :

 • قرارداد هوشمند ترون Eco smart بر پایه الگوریتم بلاکچین
 • یك پلتفرم كاملا غیر متمركز
 • راه اندازی شده روی ترون والت
 • معاملات پایاپای
 • %100شفاف
 • بدون تغییر قوانین و تغییر پلن
 • زیرمجموعه گیری در آن اجباری نیست .
 • درامد پلکانی و قدرتمند
 • پلن قدرتمند ماتریس همراه با پشتیبانی از تیم
 • بدون شرط تعادل برای دریافت پورسانت ( برای افرادی که علاقه مند به عضوگیری میباشند)
 • پورسانت آنی و لحظه ای در حساب کیف پول شما (ولت شما)

ECS TOKEN :

اکو توکن یک طرح اجماعی برای سهام دار کردن کل سرمایه گذاران پروژه خود است و در تمامی پروژه‌های آتی سرمایه گذاران خود را از سود حاصل شده مشارکت می دهد.
هر کوین یا توکن یک روش برای عرضه اولیه دارد مثل ایر دراپ عرضه اولیه رایگان .
سرمایه گذاران در پروژه اکو با توجه به زمان سرمایه گذاری و مقدار سرمایه و دارایی توکن خود ، به نسبت سهام دار این پروژه خواهند شد و محدودیتی در سرمایه گذاری وجود ندارد.
طبق رادمپ با گسترش پلتفرم اکو اسمارت و سهام داران پروژه های گیم، اکسچنج و ترید غیر متمرکز ، درگاه پرداخت و والت غیر متمرکز، ربات هوشمند ترید ، فیلیلنسر و سوشال اجتماعی اجرایی خواهد شد که سهامداران در سود تمام این پلتفرم ها شریک خواهند بود .
همچنین سرمایه گذاران در پروژه اکو اسمارت در تمامی پروژه های برنامه ریزی شده و اجرا شده در آینده سهیم خواهند شد .

معرفی پلن :

اکو اسمارت یک پلتفرم MLM پانزده سطحی با اسپیل اوور عرضی است که بر بستر شبکه هوشمند TRON (ترون) در حال اجراست و طرح درآمد زایی فوق پیشرفته و بسیار عالی را برای کاربران و سهامداران خود طراحی کرده . در ادامه به بررسی و تشریح طرح های درآمد زایی این پلتفرم هوشمند خواهیم پرداخت .

بخش اول . استخرها:

اکو اسمارت(eco smart) دارای سه استخر است که سهامدارن با توجه به میزان سرمایه گذاری و دارایی توکنهای خود شرایط تیمی ازین استخرها سود خواهند برد .

استخر عمومی:

تمام سرمایه گذاران بدون هیچ قید و شرطی در این استخر حضور دارند. این استخر شامل %10 از کل سرمایه ی EcoSmart است. سود این استخر هر هفته محاسبه میشود و بین تمام سهامداران با توجه به میزان سرمایه گذاری خود توزیع میشود . هر کسی سهام بیشتری داشته باشد به همان نسبت ترون و توکن بیشتری پاداش می گیرد.

استخر میانی:

هر سهامداری که در سه لول 3 , 9 , 27 , نفرات سازمان خود ( تیم رفرالهای خود) را تکمیل کرده باشد وارد این استخر میشود .
این استخر %7 از کل سرمایه ی “اکو اسمارت” را شامل میشود . سود این استخر بصورت ماهانه محاسبه شده و بین سهامدارنی که به این استخر رسیده اند توزیع میشود . این درآمد ماهیانه و داعمی برای این دسته از سهام داران خواهد بود .

استخر بازنشستگی:

هر سهامداری که در 6 لول ( 6سطح) از سازمان خود به مجموع فروش 5.5 میلیون TRON رسیده باشد وارد این استخر میشود . این استخر %3 از کل سرمایه ی اکو اسمارت (EcoSmart) را شامل میشود . سود این استخر بصورت ماهانه محاسبه شده و بین سهامدارن این استخر توزیع میشود . این درآمد ماهیانه و داعم برای سهام داران این استخر خواهد بود .

مولتی لول مارکتینگ:

همانطور که قبلا هم اشاره شد اکو اسمارت (Eco smart) شامل یک MLM با پانزده سطح و اسپیل اوور عرضی میباشد . اسپیل اوور عرضی به این معناست که هر شخص می تواند 3 نفر ورودی مستقیم داشته باشد و از نفر چهارم به بعد هر شخصی را که وارد سازمان خود کند کمک به لاین های پایین خود میکند و ورودی های آنها را پر می کند آن هم نه در یک محور بلکه در هر سه محور. بنابراین، این پروژه تک روی و اصطلاح عامیانه تک خوری ندارد و شروع کردن فعالیت در یک تیم قوی کمک بسیار زیادی به شما خاهد کرد و برای سرمایه گذارانی که ترجیح میدهند فقط سرمایه گذار باشند و فقط در استخر عمومی سود سهام خود را دریافت کنند و به زیرمجموعه گیری علاقه ای ندارد باعث ایجاد درآمد بیشتر و استفاده از پاداشهای بیشتر میشود . اسپیل اوور عرضی فعالیت افرادی که در شبکه سازی ضعیف هستند را بسیار آسان و راحت کرده . %50 از کل سرمایه ی اکو اسمارت (EcoSmart) در این بخش توزیع میشود . در جدول زیر به بررسی پاداش لاین های 1 تا 15 خواهیم پرداخت .

لاین19%لاین 91%
لاین 28%لاین 101%
لاین 37%لاین 111%
لاین 46%لاین 121%
لاین 55%لاین 131%
لاین 64%لاین 140.5%
لاین 73%لاین 150.5%
لاین 82%
پلنهای سرمایه گذاری و سهام :

در اکو اسمارت سه پلن سرمایه گذاری موجود است که در جدول زیر مشخص کردیم :

پکیجلاین های بازسهم کل از MLM
5000 ترون5 لاین35%
10000 ترون10 لاین46%
20000 ترون15 لاین50%
آموزش مراحل ثبت نام و فعالسازی پلن :

برای استفاده در موبایل می توانید از والت های TronWallet ، TokenPocket ، TronLinkPro استفاده نمایید. «خودم از TronWallet استفاده میکنم»
“”توجه داشته باشید که هنگام نصب کیف پول کلمات بازیابی را جای امن ذخیره کنید ، و رمز خود را هیچگاه فراموش نکنید””

بعد از نصب والت و شارژ 5200 ، 10200 یا 20200 ترون درون والت خود ، بروی این لینک کلیک کنید ، وب سایت اکو اسمارت بطور اتوماتیک به والت شما وصل می شود .
در موبایل لینک مربوطه را در قسمت مرورگر والت خود کپی و ران کنید .
با توجه به پلنی که میخواهید خریداری کنید در کادر مربوطه یکی از اعداد 5050 ، 10050و یا 20050 را وارد کنید و بروی کلید INVEST کلیک کنید ‌‌ .