کسب درآمد از سایت مزرعه طلایی

Golden Farm

وضعیت: در حال پرداختسرمایه ی فعال ما: ۲۰۰ دلار
واریز سود: آنیمجموع برداشت ما: ۲۳۴٫۳۰ دلار
شروع پروژه: ۱۲۶۰ روز پیشمجموع سود ما: ۲۳۴٫۳۰ دلار
مانیتور شده: ۲۰۸ روزرده بندی ادمین: ۹ از ۱۰
حداقل سرمایه گذاری: ۱ دلارپروتکل امنیتی: گرین بار
پاداش معرفی: افزایش برداشت از استخر
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی، پییر، بیت کوین، مستر کارت
پلن ها: مادام العمر + ۳۰۰ سیلور کوین رایگان + ۱ پرنده سبز رایگان
Golden Farm
برای ثبت نام روی بنر کلیک کنید

درباره پروژه: یکی از سایت های قدیمی کسب درآمد اینترنتی گلدن فارم، این سایت رو چند ماه پیش یکی از دوستان که از کاربران کارینت هم هست به من معرفی کرده بود و مرتب هم منو پیگیری می کرد که وارد شم. اوایل تم این سایت برام خوشایند نبود و فکر میکردم باید بازی کنیم و منم که حوصله ی بازی نداشتم هر بار دعوت این دوستمون رو رد میکردم، اما پیگیری های مکرر ایشون و عمر بالای سایت بنده رو مقلوب و کنجکاو کرد که ثبت نام کنم و ببینم ساز و کار این سایت چی هست و البته بعد متوجه شدم بر خلاف تم سایت بازی ای در کار نیست. پس از ثبت نام یه راهنمای تصویری کوتاه کل روش کار با این سایت رو ظرف یک دقیقه آموزش میده که خب خیلی هم سادست. بعد اینکه ثبت نام کردم حقیقتا نظرم در مورد این سایت عوض شد و فکر میکنم این سایت میتونه یک طرح درآمد زایی خوب باشه. توصیه هایی کاربران قدیمی این سایت دارن که خدمتتون عرض میکنم، اول از همه خرید KING BIRD و Super Bird از بهترین گزینه های خرید هستند چرا که تولید سود بیشتری دارند. دوم اینکه دعوت از دوستان به این سایت هم از گزینه های سودآور این سایت به شمار میره و توصیه شده حداقل سایت رو به ۵ نفر از دوستانتون معرفی کنید، در حقیقت یکی از قوانین سایت معرفی آن به سایر دوستانتان است. توصیه ی دیگه افراد کهنه کار در این سایت استفاده از والت Payeer برای واریز و برداشت هستش.

آیا می توانیم این سایت را پلتفرمی برای یک سرمایه گذاری جدی و بزرگ تلقی کنیم؟ جواب خیر است. درست است که پلن این سایت طوری برنامه ریزی شده که سایت به عدم پرداخت منتهی نشود اما ورود با یک سرمایه گذاری بزرگ هم میتواند دردسر ساز باشد، بنابراین بهتر است با یک سرمایه ی کوچک وارد شده و با توجه به فعالیتمان رفته رفته درGolden Farm درآمدمان را بالا ببریم. مطلب دیگه ای به نظرم نمیرسه پر سود باشید.

در نوار کناری در سمت چپ، می توانید گزینه های مختلفی که می توانید انجام دهید را ببینید (چیزی شبیه تصویر زیر):

قیمت پرندگان در سایت Golden Farm به شرح زیر است:پرنده نوع 1 یا پرنده سبز: 150 سیلور کوین – تعداد تخم ها: ساعتی 5 عددپرنده نوع 2 یا پرنده زرد: 1500 سیلور کوین – تعداد تخم ها: ساعتی 55 عددپرنده نوع 3 یا پرنده قهوه ای: 7500 سیلور کوین – تعداد تخم ها: ساعتی 277 عددپرنده نوع 4 یا پرنده آبی: 37500 سیلور کوین – تعداد تخم ها: ساعتی 1430 عددپرنده نوع 5 یا پرنده قرمز: 150000 سیلور کوین – تعداد تخم ها: ساعتی 7230 عددپرنده نوع 6 یا پرنده شاه: 375000 سیلور کوین – تعداد تخم ها: 21925 عدد

هشدار:کارینت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.