Trader Bully سرمایه گذاری در تریدربولی

traderbully
Trader Bully
وضعیت: عدم پرداخت
واریز سود: دستی
شروع پروژه: ۱۴۰ روز پیش
مانیتور شده: ۹۰ روز
حداقل سرمایه گذاری: ۱۰ دلار
پاداش معرفی: ۳%
حساب های مورد قبول: بیت کوین، لایت کوین
پلن ها: ۰٫۴۶% تا ۰٫۵۵% برای ۱ روز، ۱۴٫۸% تا ۱۷٫۵% برای یک ماه (بازگشت سرمایه آخر دوره)
تریدر بولی

Trader Bully درباره پروژه:  ارزیابی و تحلیل بزودی………

از تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ کلیه ی دوستانی که از طریق وب سایت کارینت به عضویت مجموعه ی

تریدر بولی در می آیند در اولین سرمایه گذاری ۲% شارژ بیشتر دریافت خواهند نمود.

جهت عضویت در مجموعه تریدر بولی کلیک کنید.

ارزیابی و تحلیل

صندوق سرمایه‌گذاری Trader Bully فعالیت خود را با هدف پرداخت سود ماهیانه در ازای سرمایه‌گذاری در بهمن ماه سال 1388 آغاز کرد . مبتنی بودن این صندوق بر ارز دیجیتال، داشتن تیم فنی بسیار قوی و در نهایت پشتوانه مالی و علمی، موجب شده تا این مجموعه بتواند در بورس بین‌المللی نیویورک، ترید ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال، با پیشرفته‌ترین تجهیزات و تیمی خبره و کارآزموده فعالیت نماید.

تیم تریدر این پروژه دارای 3بخش مختلف است که در بازارهای مالی بصورت کاملا حرفه ای و حساب شده فعالیت دارند. بازار کریپتوها (ارزهای دیجیتالبازار فارکس (جفت ارزها) و بازار بین المللی سهام.

معاملات Trader Bully در بازار کریپتوها در دو صرافی بایننس و بیتمکس، در بازار فارکس در دو بروکر لایت فارکس و روبوفارکس انجام میشود، که برای ترید ارزهای دیجیتال از یک تیم 3 نفره تحلیل تکنیکال، در بازار فارکس از یک تیم 5 نفره شامل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و در بخش بازار بین المللی سهام از تیمی خبره و کارآزموده 12 نفری استفاده میکنند که در بخش بازار سهام تریدها از طریق فاندامنتال و تحلیل های بنیادی انجام میشود.
سود بدست آمده در تمام این بازارها اینگونه تقسیم میشود، 70درصد سود حاصل شده به کاربرانی که سرمایه گذاری کرده اند تعلق میگیرد، 10درصد برای نوسانات کریپتوها جمع میشود و 30درصد سود تیم تریدربولی و بخشهای دیگر میشود

پلن های سرمایه گذاری Trader Bully:

تریدربولی دارای پلنهای 1 روزه و ماهانه است که با فعال کردن پلن 1 روزه بعد از یک روز سود پلن واریز و اصل سرمایه نیز قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد است. َدر پلنهای ماهانه سود و اصل پول در پایان ماه قابل برداشت است. در هر پلن یک پلن ماهانه یک پلن روزانه تعیین شده که هر به دلخاه کاربر هرکدام قابل فعالسازیست. هر پلن مبلغ مختص به خود را دارد و در فعالسازی چندین پلن محدودیتی وجود ندارد.
به احتمال خیلی زیاد در چند روز آینده پلنهای روزانه از این صندوق حذف خاهدشد.

پلنهای فعلی به شرح زیر است
نام پلنمبلغ پلنسود پلن روزانهسود پلن ماهانه
پلن A10 دلار0.46%14.8%
پلن B45 دلار0.48%15.4%
پلن C95 دلار0.49%15.7%
پلن D165 دلار0.5%16%
پلن E320 دلار0.52%16.5%
پلن F750 دلار0.53%16.9%
پلن G1600 دلار0.54%17.1%
پلن H2600 دلار0.55%17.5%
پروسه ی برداشت Trader Bully: حداقل برداشت 10 دلار است، پرداختها بصورت دستی انجام میشود و پروسه پردازش از 1 ساعت تا نهایت 24 ساعت زمان بر است.